Autosklo Gawen

autorizované mobilné autosklo

Skôr, ako nám zavoláte potrebujete vedieť niekoľko informácií. 

Sme mobilný servis, to znamená, že nefungujeme v kamenných budovách , ale sklo Vám vymeníme napríklad doma , alebo v práci......skrátka na Vami zadanom mieste a to do teploty minus 15 stupňov celzia.

Nakoľko sa s výmenou skla zaoberáme niekoľko rokov a to v zahraničí a na Slovensku používame vybrané a úspešne overené technológie a technologické postupy.  Samozrejme, najnovšie postupy a technológie niečo stoja , preto od nás neočakávajte ceny na úrovni tvz. garážmajstrov. V dnešnej dobe je konkurencia v segmente výmeny autoskiel veľká a veľa domácich majstrov ( garážmajstrov) na úkor ceny nedodrží pracovné postupy a technologické postupy.  Preto ak Vám niekto povie (a nie je to človek z rodiny , alebo kamarát), že Vám sklo vymení za 50.-€, určite nedodrží technologický postup, alebo nepoužije správnu chémiu na nalepenie skla. 

Ak sa pozrieme na to, aké sklo je vhodné použiť na výmenu ,  pokiaľ sa jedná o čelné sklo, vždy si kupujte nové sklo. Nikdy nepoužívajte použité sklo !!!! Výnimkou sú prípady ak na Vaše vozidlo čelné sklo už nevyrábajú. Čelné sklá majú dve vrstvy a medzi vrstvami je bezpečnostná fólia. Takéto sklo sa nikdy nerozpadne aj keď je poškodené. Použité sklá majú vždy mikro trhlinky. Preto keď ich nalepíte často dôjde k ich  prasknutiu a to v mieste kde sa nachádza takáto trhlinka. Ak si u nás objednáte výmenu skla sklo Vám dodáme za našu nákupnú cenu.

CENU KOMPLETNEJ VÝMENY ČELNÉHO SKLA VÁM RADI POVIEME NA TELEFÓNNOM ČÍSLE 

0948/000 300 

0949/000 009

 ALEBO VYPLŇTE KONTAKTNÝ FORMULÁR